Rezervační systém

Pravidla rezervačního systému

Podmínky a pravidla rezervačního systému

Bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému.

Rezervační systém je založen jako kreditní, což znamená, že každý klient, který bude chtít využívat nabízených aktivit si musí v předstihu rezervace zajistit jeho dostatečnou výši. Bez dostatečného kreditu Vám systém neumožní provést rezervaci. První rezervace po registraci lze provést i s nulovým kreditem a lekci pak následně uhradit až na místě. Platnost kreditu je jeden rok. Kredit nahraný na uživatelský účet není vratný.

 

Multisport

Klienti s kartou MultiSport Benefit si musí na naší pobočce dobít na uživatelský účet 150,- Kč (hodnota jednoho vstupu) z důvodu možnosti rezervace na vybrané lekce. Tento kredit je po skončení platnosti karty možný vrátit nebo vyčerpat za nabízené služby. Podmínky rezervací a rušení lekcí platí pro všechny uživatele stejně, tzn. při nedodržení doby bezplatného odhlášení (8 hod před začátkem lekce) se kredit zákazníkovi strhne a nebude již možné se na lekce rezervovat, uživatel bude muset znovu dobít částku 150,- Kč pro další rezervaci. Při vstupu bude na recepci vyžadována karta MultisportBenefit a doklad totožnosti (občanský/ridičský průkaz). 

 

 ActivePass

Klienti s kartou ActivePass si musí na naší pobočce dobít na uživatelský účet 150,- Kč (hodnota jednoho vstupu) z důvodu možnosti rezervace na vybrané lekce. Tento kredit je po skončení platnosti karty možný vrátit nebo vyčerpat za nabízené služby. Podmínky rezervací a rušení lekcí platí pro všechny uživatele stejně, tzn. při nedodržení doby bezplatného odhlášení (8 hod před začátkem lekce) se kredit zákazníkovi strhne a nebude již možné se na lekce rezervovat, uživatel bude muset znovu dobít částku 150,- Kč pro další rezervaci. Při vstupu bude na recepci vyžadována karta ActivePass a doklad totožnosti (občanský/ridičský průkaz). 

 

Podmínky registrace

Před provedením registrace si přečtěte podmínky rezervace.

Registraci může provést každý, kdo chce využívat služby provozovny.

 

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému

Po otevření stránky z přijatého odkazu, klikni na políčko "Registrovat". Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení Vám bude na uvedenou emailovou adresu zasláno heslo k Vašemu účtu. Tímto je registrace ukončena. 

 

Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient. 

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci On-line, je možné o rezervaci požádat formou SMS obsluhu recepce na tel. 777 570 111. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

Postup rezervace

Podmínkou pro rezervaci je dostatečný kredit na zákaznickém účtu!!

 

Podmínky zrušení rezervace

Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil. Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost zrušit rezervaci On-line, je možné o zrušení požádat formou SMS obsluhu recepce na tel. 777 570 111. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

 

Podmínky pro penalizaci

K penalizaci (k nevrácení kreditu) dojde ve chvíli, kdy svou rezervaci zrušíte po časovém limitu, tzn. později než 8h před začátkem konané aktivity.

 

Beru na vědomí, že v případě ukončení podnikatelské činnosti Bitevní pole s. r. o. v objektu Tusarova 1548/39, není společnost povinna zajistit náhradu za vzniklé škody.

Souhlas s nakládáním s osobními údaji

Každý uživatel, který si vytvoří profil v rezervačním systému bitevni-pole.inrs.cz, dává souhlas k využití jeho osobních údajů za účelem vytvoření či zrušení rezervace. Dále Uživatel* souhlasí, že fotografie a videa pořízená v prostorách Fitness Bitevní pole, mohou vlastníci Bitevní pole, s.r.o. využít pro propagaci daného fitness centra.

*Specifikace uživatele: Založený profil v rezervačním systému. Držitel permanentky. Osoba, využívající prostory Fitness Bitevní pole.